Nicoly oksad

Laos

22.00 

Laos (saab järeltellida)

Suurus
40-80cm
Image Safe Checkout
Turvalise ostu garantii
  • Carefully packed & securely delivered
  • Tarneaeg: laotooted 2-4 tööpäeva, eeltellimused 4 nädalat. Transport & tagastus
Tootekood: ARBNIC/0104 Kategooriad: ,

Nicoly oksad

Stabiliseeritud Nicoly oksad on 100% looduslikud ning on läbinud säilitamisprotsessi, mille käigus taime loomulik mahl asendatakse taimse säilitusainega. See aitab säilitada lehestiku struktuuri, värvi ja painduvust aastaid. Tulemuseks on naturaalsed oksad, mis näevad välja täpselt nagu looduses – ilma kastmise, päikesevalguse või muu hoolduseta.

Nicoly oksad sobivad ideaalselt dekoratiivsetesse vaasidesse ja sisekujunduslahendustesse, tuues ruumi loomulikku rohelust ilma värskete taimede hooldusvajaduseta.

Miks valida stabiliseeritud oksad?

  • 100% naturaalne, mitte kunsttaim
  • ei vaja kastmist, valgust ega hoolt
  • säilitab oma värvi, kuju ja mõõdu
  • kestab 7+ aastat
  • looduslik säilitusprotsess on ohutu lastele ja lemmikloomadele
  • sobib ruumidesse, kus päevavalgust napib
  • naturaalse lõhnaga
  • valmistatud tellimuse peale – iga taim on ainulaadne

Vaata ka teisi stabiliseeritud taimi meie poest.

Millisesse ruumi Nicoly oksad sobivad?

Nicoly oksad sobivad suurepäraselt loomuliku roheluse ja tekstuuri lisamiseks interjööridesse dekoratiivsete vaaside ja kompositsioonide kaudu. Oksad on 40–80 cm pikkused ning loovad elegantse loodusliku aktsendi, võtmata seejuures palju ruumi.

Hooldusjuhised

  • Väldi pikaajalist otsest päikesevalgust – see aeglustab pleegitamist
  • Hoia niiskusest ja veepritsmetest eemal
  • Ära kasta ega pritsi – tolmu eemaldamiseks kasuta kuiva pehmet lappi
  • Sobib siseruumidesse toatemperatuuril

Pildil näidatud lillepott ei kuulu toote hinna sisse.

Korduma kippuvad küsimused

Kui kaua stabiliseeritud oksad kestavad?

Sobivates tingimustes – eemal otsesest päikesevalgusest ja niiskusest – püsivad Arborea Nicoly oksad kaunina 7 aastat või kauem. Suurim eluiga mõjutav tegur on pikaajaline otsene päikesevalgus, mis võib aja jooksul lehestiku värvi pleegitada.

Kas Nicoly oksad sobivad akendeta või loomuliku valguseta ruumi?

Jah – Nicoly stabiliseeritud taim ei vaja valgust. See on üks peamisi põhjusi, miks seda tüüpi taimi kasutatakse koridorides, koosolekuruumides ja muudes vähese valgusega siseruumides, kus elusad taimed ei elaks.

Mis vahe on Nicoly stabiliseeritud taimel ja kunsttaimel?

Stabiliseeritud Nicoly oksad on päris looduslikud oksad, mis on kasvatatud looduses, lõigatud sobival ajal ning läbinud säilitamisprotsessi, mille käigus loomulik mahl asendatakse taimse säilitusainega. Lehed ja oksastruktuur on 100% naturaalsed. Kunstoksad on valmistatud plastikust või kangast. Erinevus on märgatav nii välimuses, puudutuses kui ka loomulikus ilmes.

Kas Nicoly oksad sobivad rõdule või aeda?

Ei – Arborea Nicoly oksad on mõeldud ainult sisetingimustes kasutamiseks. Niiskus, vihm ja välistingimuste temperatuurikõikumised kahjustavad säilitusainet ning lühendavad oluliselt okste eluiga. Välitingimustes kasutamine ei ole soovitatav.

Kui pikad on Nicoly oksad ja kuidas neid kasutada?

Iga Nicoly okste komplekt sisaldab erineva pikkusega oksi vahemikus 40–80 cm. Selline loomulik varieeruvus loob vaasis kihilise, õhulise ja visuaalselt tasakaalustatud kompositsiooni. Nicoly oksad sobivad suurepäraselt dekoratiivsetesse vaasidesse, lauakompositsioonidesse ja sisekujunduslahendustesse, lisades ruumile loomulikku tekstuuri ja rohelust ilma hooldusvajaduseta.

Kas Nicoly oksad valmistatakse tellimuse alusel?

Jah – Arborea Nicoly oksad valmistatakse tellimuse alusel. Laos olevad tooted tarnitakse 2–4 tööpäeva jooksul, eritellimusel valmistatavate toodete tarneaeg on ligikaudu 3–4 nädalat. Täpne tarneaeg on toodud tootelehel.

Kas stabiliseeritud okstel on lõhn?

Esimestel nädalatel võib okstel olla tugevam iseloomulik lõhn – see on normaalne ja tuleneb värskest säilitamisprotsessist. Säilitamiseks kasutatav taimne glütseriin (bioglütseriin) on alguses vedelam ning taime poorid on veel avatud. Kui säilitusaine stabiliseerub ja poorid sulguvad, kaob lõhn loomulikult. Tavaliselt võtab see aega mõned nädalad. Kui lõhn tundub tugev või ruum on väike, soovitame hoida oksi hästi ventileeritavas ruumis, et protsess kiireneks.

Kas stabiliseeritud oksad on lastele ja lemmikloomadele ohutud?

Jah – säilitamisprotsessis kasutatakse taimset glütseriini (bioglütseriini), mis on ohutu nii lastele kui ka loomadele. Oksad ei õitse ega eralda õietolmu, mistõttu sobivad need hästi ka allergikute kodudesse.

Kas stabiliseeritud oksad koguvad tolmu?

Stabiliseeritud oksad koguvad märkimisväärselt vähem tolmu kui tavalised toataimed, sest säilitusaine ei ole kleepuv nagu taimemahl. Aja jooksul võib õhus lendlev tolm siiski lehtedele settida, kuid selle eemaldamine on lihtne: pühi lehti kuiva pehme lapi või harjaga või kasuta fööni külma õhu režiimi. Vajadusel võid kompositsiooni asetada korraks avatud akna lähedale, et kerge õhu liikumine eemaldaks lahtise tolmu.

Viimati vaadatud